My nadal odczuwamy dreszczyk emocji!
Dokładnie tydzień temu, czyli 21 stycznia 2017 r. na Scenie Kamienica odbyła się premiera spektaklu pt. „Trzy oblicza groteski”.

Opowieść o trzech kobietach, ubarwiona widowiskową oprawą taneczną. Każda z nich posiada inne charakterystyczne, wręcz przerysowane cechy charakteru. Każda inaczej postrzega świat i kieruje swoim życiem, ale kiedy ich losy zaczynają się przeplatać, dowiadujemy się, że łączy je jedno – ogromna pasja do tańca.

Spektakl nakreśla nam jaki wpływ mają ludzkie, pierwotne cechy na drogę, którą różne osoby wybierają w dążeniu do tego samego celu.

 

Nasze nawyki, doświadczenia oraz nastawienie do innych ludzi i świata są czynnikiem determinującym kroki, które stawiamy w kierunku spełniania marzeń. Czy obierzemy ścieżkę, której towarzyszy zazdrość, pycha, próżność, czy może pracowitość, zaangażowanie i chęć współpracy? Nikt nie dokona wyboru za nas, tak samo jak nie może go dokonać za nasze bohaterki. Jak potoczyły się ich losy, mieliście okazję dowiedzieć się zasiadając na widowni. Nie ujawnimy więcej szczegółów w trosce o wszystkich, którzy nie mogli się pojawić, ponieważ będą mieli jeszczę okazję zobaczyć nasze show.

W rolach trzech bohaterek wystąpiły:
Daria Jasińska
Magdalena Miękus
Maria Sheveleva

Scenariusz – Magdalena Miękus.