Wieczory panieńskie Wrocław

Czy wiesz, co jest z każdym sezonem ślubnym bardziej popularną atrakcją, którą w łatwy sposób można zapewnić na wieczorze panieńskim? Oczywiście WARSZTATY TANECZNE w grotesque! 

 

 

 

Wcale nie dziwi nas to, że coraz więcej osób decyduje się na taką formę rozrywki w ten wyjątkowy wieczór! Jest to świetna zabawa nie tylko dla panny młodej, ale również dla całej obecnej grupy. Rozpoczęcie całego wydarzenia warsztatami tanecznymi, to gwarancja, że na pewno każdy tego dnia będzie w świetnym humorze i nastroju do szalonej zabawy. Nasi instruktorzy zapewniają luźną, szapańską atmosferę, która utrzyma się z Wami aż do białego rana! 

Co najczęściej wybierają nasze klientki?


Panie szczególnie stawiają na burleskę. Są to zajęcia na których mogą poczuć się bardziej zmysłowo i kobieco, niż na codzień. Mają okazję spróbować zabawy z rękawiczkami, krzesłami i boa. Dodatkowo zabawna atmosfera, która towarzyszy na tych zajęciach, często nie chce nas opuścić i okazuje się pierwszym krokiem w stronę dłuższej przygody z burleską. Aby sprawdzić jaką tematykę burleskowych zajęć możemy Ci zaoferować, przejdź do zakładki "burleska".

Możesz wybrać cokolwiek chcesz z naszej oferty kursów tańca lub jeśli interesuje Cię inny styl niż widzisz w naszej rozpisce - daj znać, niektóre zajęcia prowadzimy okazjonalnie i warsztatowo, dlatego potrzebujemy informacji od Ciebie. 

Każdy lubi co innego, ale nieważne jakie warsztaty wybierzesz - wszystkie będziesz wspominać bardzo długo i na pewno spotkasz się ze stuprocentowym zadowoleniem osoby, której ten jedyny w życiu wieczór!

Jeśli chcecie mieć pamiątkowe zdjęcia z tego wieczoru, jak najbardziej możemy to zorganizować! Posiadamy również rekwizyty, które chętnie udostępnimy Wam podczas zajęć, aby bawić się w najlepszym stylu!

Zachęcamy również do podarowania Pannie Młodej prezentu, w postaci lekcji indywidualnych lub karnetu na naszej zajęcia. Z pewnością będzie zadowolona i będzie chciała jak najszybciej do nas wrócić! :)


Koszt warsztatów ustalany jest indywidualnie w zależności od ilości osób oraz czasu ich trwania, dlatego zachęcamy do zadawania pytań mailowo, bądź przez naszego facebooka. 

 

Skontaktuj się z nami