zobacz wszystkie kursy

Burleskowe Krzesło

Cena

100 zł 4x60 min

Gdzie?

Kazimierza Wielkiego 27

Masz pytania? Napisz do nas!

Burleskowe krzesło- a co to takiego?

Jest to bardzo popularny rekwizyt wykorzystywany w burleskowych show, z którym nauczysz się pracować na naszych zajęciach! Dlaczego warto przyjść akurat do nas?

Jesteśmy jedynym miejscem we Wrocławiu, na których zajęcia z burleski nie są zajęciami stricte tanecznymi.
Warto zapoznać się z zakładką "BURLESKA" na naszej stronie, aby dowiedzieć się, czym w rzeczywistości jest prawdziwa burleska i z czym to wszystko tak naprawdę się je! Ale po krótce:

Tak, na tych zajęciach akurat dużo pląsamy w rytm muzyki, ale nie tylko. Jest to kurs przesiąknięty teatrem. Nauczysz się tutaj nie tylko ruchów, które możesz wykorzystać w choreografii, ale również dowiesz się jak pracować z rekwizytem i dlaczego warto robić to w przemyślany sposób.

Opracujemy wspólnie kilka ważnych, podstawowych krzesłowych figur, które umożliwią nam stworzenie mini krzesłowego performansu na koniec kursu!

Czas trwania kursu: 2 miesiące
Koszt zajęć: 100 zł (4x60min)
Kontakt z prowadzącą:
https://www.instagram.com/retrockabilly/

Zachęcamy do tego, aby uczestniczyć jednocześnie w innych burleskowych kursach lub po zakończeniu burleskowego krzesła, podjąć się kolejnego z naszych burleskowych wyzwań.
Caly program i wszystkie pozostałe zajęcia z zakresu burleski możecie sprawdzić na naszej stronie internetowej w zakładce BURLESKA <3