Kursy tańca Wrocław

Szukasz najciekawszych i jedynych w swoim rodzaju kursów tańca we Wrocławiu? 

Świetnie, że u nas jesteś!
 

Zapoznaj się z poniższą ofertą naszej szkoły tańca i wybierz coś dla siebie!
Oferujemy zajęcia taneczne zarówno dla Pań jak i Panów, solo oraz w parze.

Jesteśmy pasjonatami stylu retro. Z nami możecie przeżyć przygodę rodem ze złotej ery swingu, wybierając kursy tańców swingowych. Wszystkie osoby, które pragną choć na chwile przenieść się do minionych czasów, zapraszamy na takie kursy jak: Boogie Woogie, Swing Jazz, Broadway Jazz, Authentic Jazz, Charleston, Rock`n`Roll i Lindy Hop. Prowadzimy głównie kursy tańców swingowych, ale znajdziecie też coś dla siebie, jeśli lubicie również nowoczesne style. 

 

Jeśli uwielbiasz przepych i barwność dawnych rewii i najlepszych kabaretów, na pewno zainteresują Cię zajęcia z Choreografii Rewiowych.

 

Dla osób, które interesują się młodszymi technikami tańca, proponujemy jako jedyny we wrocławiu kurs tańca Shuffle oraz Electro Swing!


Nie zapominamy również o osobach, które chcą się nauczyć tańca na ważną uroczystość! Wesele, bankiet, bal studniówkowy, a może pierwszy taniec? Nie ma problemu, nauczymy KAŻDEGO jak poruszać się i dobrze bawić na parkiecie podczas indywidualnych lekcji z naszymi instruktorami!