W poprzednim poście pisaliśmy o nowym kursie Boogie Woogie we Wrocławiu. Już wiecie jak będzie wyglądał i czym się wyróżnia wśród innych kursów, ale warto, abyście wiedzieli również kto zadba o wasz rozwój i bezpieczeństwo podczas zajęć.
Magdalena Miękus i Roland Gromada – młoda i niezwykle utalentowana para instruktorska! Przeczytajcie o nich kilka słów, a na pewno będziecie mieli ochotę oddać się w ich ręce podczas nauki tańca!

 

Magdalena Miękus – pełna pasji i ekspresji tancerka z wieloletnim doświadczeniem instruktorskim. Magda prowadzi dla Was zajęcia z burleski oraz tańców swingowych dla par i solo. Pochodzi z Pionek, czyli polskiej stolicy Boogie Woogie, a swoje umiejętności regularnie rozwijała pod okiem Prezesa Polskiego Stowarzyszenia Boogie Woogie – Lidii Żuchowskiej. Przez wszystkie lata swojej aktywności tanecznej, zdobyła warsztat u wielu instruktorów i choreografów w stylach takich jak: authentic jazz, boogie woogie, charleston, electro swing, broadway jazz, shuffle, oraz burlesque. Magda podczas zajęc które prowadzi, przykłada ogromną wagę do techniki i dba o to, aby każdy z kursantów opanował kroki na najwyższym możliwym poziomie. Posiada ogromne doświadczenie sceniczne, dlatego rady na temat zachowania na scenie, improwizacji, radzenia sobie ze stresem podczas pokazów wyrzuca jak asy z rękawa, dzięki czemu kursanci posiadają również wysokie przygotowanie mentalne do pokazów i konkursów. Magda potrafi wyciągnąć i wynieść na piedestał wszystko co najlepsze ze swoich kursantów!

Chcecie dowiedzieć się co konkretnie oprócz boogie woogie prowadzi dla Was Magda? Sprawdźcie jej zakładkę na naszej stronie!
https://grotesque-studio.com/instruktorzy/magdalena-miekus

Roland Gromada – od 2006 roku związany z tańcem. Początkowo w Zespole Pieśni i Tańca „Kalina”, z którym uczestniczył w wielu konkursach i festiwalach między innymi w Meksyku, Chinach, Turcji, Serbii i wielu innych krajach. W 2007 roku zaczął tańczyć taniec towarzyski. Od samego początku zdecydowanie najbliższy jego sercu był jive, stąd jego zamiłowanie do tańców swingowych, które odkrył w pełnej okazałości niewiele później. Obecnie Roland uczy Rock’n’Rolla oraz Boogie Woogie. Jest również trenerem personalnym, nauczycielem wychowania fizycznego i instruktorem szermierki. Doświadczenie oraz pasja z jaką Roland oddaje się swojej pracy sprawiają, że zajęcia są ciekawe, intensywne, a trudne figury i akrobacje bezpieczne. Oprócz techniki tańca, kursanci na zajęciach z Rolandem mogą liczyć na pełne wsparcie i dodatkowe informacje na temat wzmacniania swojego ciała i utrzymania go w odpowiedniej formie, co jest bardzo potrzebne osobom, które chcą tańczyć i uprawiać sport regularnie.